Jeden Park Śląski – jeden bilet

czwartek 23 czerwca 2016
  • Z atrakcji Parku Śląskiego można skorzystać posiadając jeden bilet (fot. mat. Park Śląski)
    Z atrakcji Parku Śląskiego można skorzystać posiadając jeden bilet (fot. mat. Park Śląski)
Park Śląski to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc regionu, gdzie poza spacerami wśród zieleni znajdziemy mnóstwo atrakcji. Latem wszystkie ulubione miejsca możemy odwiedzać z jednym biletem.

Bilet do Parku Śląskiego uprawnia do wejścia do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Planetarium Śląskiego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką". Posiadając ten bilet możemy liczyć też na rabaty oferowane przez działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne.

Bilet jest dostępny w kilku miejscach: w dyrekcji parku i skansenie, a także on-line, na stronie internetowej: sklep.parkslaski.pl. W tym roku bilety będzie też można zakupić na obu stacjach kolejki linowej (za gotówkę).

Bilet pozwala na korzystanie z atrakcji od maja do września. Nabywca oszczędza sporo czasu w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 90 złotych, można zaoszczędzić 30 procent, a w przypadku biletu rodzinnego za 250 złotych – nawet 35 procent. Z Biletu Rodzinnego może korzystać 4 osobowa rodzina (2 osoby dorosłe +2 dzieci lub 1 osoba dorosła + 3 dzieci).

Wkrótce na naszym portalu pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą rodzinne bilety do Parku Śląskiego oraz przejazdy „Elką”.

Kategoria: Zwiedzanie