Artystyczne Lato – wakacje coraz bliżej!

środa 14 czerwca 2017
  • Tak bawili się uczestnicy poprzedniej edycji wakacyjnych zajęć organizowanych przez Fundację Szafa Gra (fot. mat. organizatora)
    Tak bawili się uczestnicy poprzedniej edycji wakacyjnych zajęć organizowanych przez Fundację Szafa Gra (fot. mat. organizatora)
Fundacja Szafa Gra zaprasza na ośmiodniowe warsztaty w Mikołowie – Bujakowie, zajęcia organizowane są w ramach Objazdowego Domu Kultury. W programie zajęcia plastyczne, teatralne i ruchowe, ciekawe spotkania i atrakcje dla całej rodziny.

Warsztaty odbędą się w terminie od 28 do 30 czerwca oraz od 3 do 4 lipca, a na 5 lipca został przewidziany pokaz powarsztatowy. W bezpłatnych zajęciach mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat. Warsztaty będą odbywać się w dwugodzinnych blokach od 9 do 15.

Z kolei niedzielę 2 lipca o godz. 14 organizatorzy zapraszają całe rodziny na zajęcia pod drzewem – relaks na łonie natury w Ogrodzie Farskim. Wspólnie wsłuchacie się w rytm natury, będziecie się bawić i bliżej się poznacie.

W artystycznym lecie nie zabraknie również ciekawych ludzi, 3 i 4 lipca odbędzie się kawiarenka społeczna, na której będą gościć wolontariusze z Pakistanu i Korei Południowej w ramach Międzynarodowego Programu Praktyk AIESEC.

Nabór trwa od 12 do 23 czerwca. Zapisy na warsztaty: pod numerem 884 886 083 bądź kontakt mailowy: biuro@szafagra.org.

 

Kategoria: Warsztaty