Oryginalne urodziny w... parku wodnym

poniedziałek 25 listopada 2013
  • Nie masz pomysłu gdzie zorganizować dziecku urodziny? Park wodny może okazać się strzałem w dziesiątkę (fot. materiały  Parku Wodnego w Tarnowskich Górach)
    Nie masz pomysłu gdzie zorganizować dziecku urodziny? Park wodny może okazać się strzałem w dziesiątkę (fot. materiały Parku Wodnego w Tarnowskich Górach)
Szukasz ciekawego pomysłu na imprezę urodzinową dla swojego dziecka? Co powiesz na zabawę z atrakcjami w parku wodnym?

Taką imprezę ma w swojej ofercie m.in. Park Wodny w Tarnowskich Górach. Organizacja tutaj urodzin to nic trudnego, wystarczy z tygodniowym wyprzedzeniem dokonać rezerwacji (dzwoniąc pod numer telefonu: 32 393 39 30).
- Zarówno rodzicom, jak i dzieciom zależy, aby urodziny były radosne i pełne zabawy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych najmłodszych klientów organizujemy imprezy urodzinowe na życzenie. Solenizant wchodzi na basen za darmo - zachęcają organizatorzy. I dodają, że podczas zabawy zapewniają bezpieczeństwo, fachową opiekę animatora i świetną zabawę zarówno dla dzieci, które potrafią pływać, jak i dla tych, które nie opanowały tej sztuki.
Gwarantowany jest też słodki poczęstunek (w ofercie jest oczywiście tort), a potem dzieci dostają też coś na ciepło (np. pizzę). Za dodatkową opłatą można zamówić pokaz magicznych sztuczek (kosztują 400 zł) lub klauna (200 zł). Szczegółowy cennik urodzin można znaleźć na www.parkwodny.com.pl/urodziny-w-parku-wodnym.
Dodatkowe uwagi: pod opieką jednego animatora może znajdować się grupa nie większa niż 15 osób. W przypadku dzieci przedszkolnych konieczna jest obecność na hali basenowej minimum jednego rodzica/opiekuna.

Kategoria: Aktywna rekreacja