Przejazd wózkiem dziecięcym środkami komunikacji miejskiej - film instruktażowy

poniedziałek 21 sierpnia 2017
  • Jak podróżować z dzieckiem autobusem? Tego dowiemy się z filmu instruktażowego w ramach kampanii MZK, PKM i TLT w Tychach (fot. kadr z filmu instruktażowego)
    Jak podróżować z dzieckiem autobusem? Tego dowiemy się z filmu instruktażowego w ramach kampanii MZK, PKM i TLT w Tychach (fot. kadr z filmu instruktażowego)
Jak podróżować środkami komunikacji miejskiej z wózkiem dziecięcym? Jak wsiadać i wysiadać, które miejsce zająć? Odpowiedzi na te pytania znajdą odbiorcy filmu instruktażowego, który ukazał się niedawno w internecie.

Na pomysł przygotowania takiego filmu wpadł Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach wspólnie z PKM Tychy i Tyskimi Liniami Trolejbusowymi. Celem kampanii jest edukacja mieszkańców na temat prawidłowego i bezpiecznego podróżowania z wózkiem dziecięcym, a także na wózku inwalidzkim. „MZK Tychy wraz z operatorami PKM Tychy oraz TLT Tychy liczy, iż dzięki emisji spotów w internecie na stronach przewoźników i portalach społecznościowych oraz w środkach transportu publicznego autobusach i trolejbusach poprawi się bezpieczeństwo przewozu oraz wyeliminowane zostaną niebezpieczne przypadki” – czytamy w komunikacie MZK Tychy.

Warto obejrzeć film i sweryfikować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 

 

 

Kategoria: Wiadomości