Teatralne Pstro po raz drugi

niedziela 10 września 2017
  • Udział w warsztatach teatralnych "Pstro 2" jest całkowicie bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w warsztatach teatralnych "Pstro 2" jest całkowicie bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Fundacja z Pasją zaprasza dzieci na bezpłatny cykl warsztatów, które odsłonią przed młodymi uczestnikami tajemnice teatru. „Pstro 2” to fantastyczny pomysł na odkrywczą jesień.

Fundacja z Pasją działa na terenie katowickiej dzielnicy Szopienice i zajmuje się upowszechnianiem kultury, przywracaniem do życia zapomnianej historii oraz organizacją wycieczek, warsztatów i wykładów. Zeszłoroczne warsztaty wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży, a zakończone były spektaklem - dziełem wspólnej pracy trenerów i uczniów.

W tym roku fundacja ponownie chce zaszczepić w młodym pokoleniu miłość do teatru i improwizacji. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży od 5 do 15 roku życia i rozpoczną się 23 października. Program warsztatów obejmie historię teatru, rolę muzyki i światła w spektaklu oraz kontakt z tekstem, rekwizytem czy kostiumem. W zajęciach może wziąć udział każdy, bez względu na zdolności indywidualne. Będą one swoistą terapią pedagogiczną, która w naturalny sposób dostarczy dzieciom różnorodnych bodźców. Efektem pracy uczestników będzie premiera spektaklu.


Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Fundacji z Pasją przy ul. Ks. Bp. H. Bednorza 20, w Katowicach w dwa wybrane poniedziałki miesiąca. 
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do 10 października poprzez formularz na stronie: www.fundacjazpasja.pl/pstro2
. Więcej informacji pod numerem telefonu: 796 103 463.

Kategoria: Warsztaty