Warsztaty konstrukcyjne LEGO. Darmowe i superpopularne

wtorek 17 października 2017
  • Budowanie z klocków LEGO to jedna z ulubionych zabaw mniejszych i starszych dzieci (fot. mat. organizatora)
    Budowanie z klocków LEGO to jedna z ulubionych zabaw mniejszych i starszych dzieci (fot. mat. organizatora)
Więcej dzieci skorzysta z bezpłatnych warsztatów konstrukcyjnych LEGO. Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej cieszą się takim zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili uruchomić drugą grupę.

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 16 począwszy od 2 października. Wstęp na nie jest wolny i bezpłatny. Za każdym razem przed dwie godziny maluchy pod okiem animatorów będą tworzyć z klocków fantazyjne budowle, pojazdy i maszyny.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej mieści się przy ul. T. Kościuszki 25.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]