Dzieci i rodzice mogą studiować na politechnice

wtorek 24 października 2017
  • Teraz na Politechnice Śląskiej mogą jednocześnie studiować dzieci i rodzice (fot. mat. organizatora)
    Teraz na Politechnice Śląskiej mogą jednocześnie studiować dzieci i rodzice (fot. mat. organizatora)
Dziecko ciągle zadaje pytania, a rodzice i dziadkowie nie zawsze potrafią od razu znaleźć na nie odpowiedź? Może warto w takim razie zapisać się całą rodziną na studia?

Dzieci w wieki od 5 do 12 lat wraz z opiekunami zaprasza na zajęcia Politechnika Juniora i Seniora. Podczas interaktywnych wykładów, warsztatów i zajęć laboratoryjnych prowadzonych przez naukowców i studentów Politechniki Śląskiej będzie się można dowiedzieć m.in. czym pachną bakterie, czy można dotknąć kolor oraz jak zaszyfrować swój pamiętnik.

Zajęcia będą odbywać się od 4 listopada w kampusie Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Katowicach i Zabrzu. Zapisy za pośrednictwem strony www.cpn.polsl.pl.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu