Wybierz położną na medal

wtorek 21 listopada 2017
  • Wśród położnych biorących udział w plebiscycie znajdziecie też naszą ekspertkę Danutę Przybyłko (fot. pixabay)
    Wśród położnych biorących udział w plebiscycie znajdziecie też naszą ekspertkę Danutę Przybyłko (fot. pixabay)
Do końca roku możecie głosować na najlepszą, Waszym zdaniem, położną w kraju. Warto wziąć udział w tej akcji, której głównym celem jest podnoszenie świadomości o tym, jak ważną rolę w życiu rodziny odgrywa opieka okołoporodowa.

"Położna na medal” to kampania, która prowadzona jest od 2014 roku, a jej celem jest pokazanie, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność. Częścią kampanii „Położna na medal” jest ogólnopolski plebiscyt w którym, w wyniku głosowania, wybrane zostaną trzy najlepsze położne w kraju, a także najlepsze położne w poszczególnych województwach.

Głosowanie trwa do 31 grudnia, a swój głos możecie oddać tutaj. Organizatorzy dbając o rzetelność głosowania wymagają podania numeru telefonu (smsem otrzymujemy kod) oraz adresu e-mail (w otrzymanej wiadomości wpisujemy kod).

Wsród wielu położnych z województwa śląskiego znajdziecie współpracującą z naszym portalem Danutę Przybyłko, która od 35 lat pracuje jako położna środowiskowo-rodzinna. Obecnie pracuje w NZOZ Centrum w Dąbrowie Górniczej, a w wolnym czasie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach portalu, pisząc artykuły i odpowiadając na pytania czytelników. W ubiegłorocznym plebiscycie została wyróżniona tytułem najlepszej położnej w województwie śląskim. Na naszą ekspertkę możecie oddać głos tutaj. Pamiętajcie, że zawsze możecie zwrócić się do niej z pytaniem pisząc na adres redakcja@silesiadzieci.pl.

Kategoria: Wiadomości