Obudź w sobie bohatera z wesołymi gnomami

piątek 2 lutego 2018
  • "Gnomy rozrabiają" to kolejna ciekawa propozycja kinowa dla najmłodszych (fot. Multikino)
    "Gnomy rozrabiają" to kolejna ciekawa propozycja kinowa dla najmłodszych (fot. Multikino)
Gdy w nowym domu odnajduje się całą kolekcję ogrodowych skrzatów, musi się za tym kryć coś niezwykłego. Jednak bohaterka nowego kinowego hitu "Gnomy rozrabiają" na pewno nie była przygotowana na takie przygody!
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowopoznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!
 
Już w poniedziałek 5 lutego będziemy mieć dla Was konkurs, a w nim do wygrania dwie podwójne wejściówki na seans w Multikinie! Więcej znajdziecie w zakładce konkursy
 
Kategoria: Wydarzenia