#nierodzewbyleczym #niekarmiewbyleczym - granatOVO!

wtorek 27 marca 2018
 • Komplety porodowe to nowość na polskim rynku. Za ich powstanie odpowiada marka granatOVO (fot. granatOVO)
  Komplety porodowe to nowość na polskim rynku. Za ich powstanie odpowiada marka granatOVO (fot. granatOVO)
 • W ofercie granatOVO znalazła się też kolekcja BABY. Zestawy mają te same printy, co sukienki tej marki (fot. granatOVO)
  W ofercie granatOVO znalazła się też kolekcja BABY. Zestawy mają te same printy, co sukienki tej marki (fot. granatOVO)
 • W asortymencie marki są również wygodne spodenki z tasiemką regulującą obwód (fot. granatOVO)
  W asortymencie marki są również wygodne spodenki z tasiemką regulującą obwód (fot. granatOVO)
 • W ubiegłym roku sukienka do porodu (po prawej) została finalistką konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (fot. granatOVO)
  W ubiegłym roku sukienka do porodu (po prawej) została finalistką konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (fot. granatOVO)
Koniec z nieforemnymi i wielkimi jak namioty koszulami noszonymi podczas porodu i połogu! Z odsieczą i wsparciem młodym mamom przychodzi marka granatOVO, która wprowadziła właśnie do swojej oferty absolutnie wyjątkowe komplety.

Choć to trudy porodu i zdrowie maleństwa są tym, czym głównie zaprzątają sobie głowę młode mamy, w żadnym momencie ciąży i rodzicielskiej drogi nie powinny jednak zapominać o własnym komforcie. A ten w dużej mierze może podnieść odpowiednio zaprojektowana i dobrana odzież. W szerokiej ofercie granatOVO - której flagowy element stanowi sukienka do porodu - znalazła się nowość – komplety porodOVE, dzięki którym nawet w ekstremalnej sytuacji rodząca może czuć się godnie i kobieco.

Komplety porodOVE – funkcjonalnie, wygodnie i z klasą

W skład nowatorskiego kompletu wchodzi funkcjonalna spódniczka z kieszenią na potrzebne przedmioty (telefon, chusteczki, TENS), która dzięki zapinaniu na rzep dopasowuje się do rosnącego brzuszka. Do tego przyszłe mamy mogą dobrać dobrze skrojony top z wewnętrznym stanikiem, który nie tylko utrzyma biust kobiety w ciąży i mamy karmiącej, ale też umożliwi utrzymanie wkładek laktacyjnych i będzie dobrze służył w czasie karmienia piersią. Całość można rozbudować o spodenki ciążowe z pasem podtrzymującym ciążowy brzuch, a wszystkie elementy dostępne są w opcji swobodnego doboru rozmiarów góry i dołu. Nowe produkty świetnie wpisują się w dotychczasowy styl granatOVO, w którym priorytetem są funkcjonalne rozwiązania, proste fasony, wysokogatunkowa dzianina, dobry design i dbałość o wykończenie.

Ułatwi wykonanie KTG i USG

– Nasz komplet to zupełnie nowe spojrzenie na poród i na to „w czym rodzić” – mówi Barbara Kędziela, współzałożycielka marki. - To coś dla odważnych dziewczyn,  które chętnie przełamią stereotyp obowiązkowej koszuli nocnej na porodówce, tym bardziej, że komplet porodOVY świetnie sprawdzi się w szpitalu w czasie porodu i podczas badań. Proste rozwiązanie – dwuczęściowy strój ułatwi wykonanie KTG i USG oraz umożliwi lekarzowi wygodne podanie znieczulenia – dodaje. –Chcemy sprawić, by okres okołoporodowy był wygodny, co jednocześnie nie wyklucza, że rzeczy, które nosimy w tym czasie, mogą być piękne, dlatego nasza marka rozwija się zgodnie z ideą #nierodzewbyleczym #niekarmiewbyleczym – wyjaśnia Dominika Konopczyńska, druga współzałożycielka firmy.

Odpowiedź na różne potrzeby

W ofercie firmy znajdują się 4 grupy produktów przemyślanych tak, by odpowiedzieć na różne potrzeby kobiet – „przed” (porodem), „do” (porodu), „po” (porodzie) i „baby”. Głównymi produktami marki granatOVO są ubrania do porodu, kangurowania i karmienia piersią – sukienki i komplety do porodu w kilku wersjach (179-289 zł) oraz sukienki do karmienia (159 zł). Uzupełnienie stanowią T-shirty i bluzki do karmienia, wygodne szorty i spodnie (99-119 zł), a także pajacyki i kocyki dla maluszków. Kolekcja BABY (35-80 zł lub cały zestaw – kocyk, pajac, czapeczka - w cenie 180 zł) posiada takie same printy, jakie znajdują się na sukienkach porodowych, dzięki czemu mogą stanowić świetny prezent dla mamy na różne okazje, takie jak baby shower.

Sukienka do porodu finalistką konkursu Dobry Wzór

W ubiegłym roku flagowa sukienka do porodu została finalistką konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to znak, którym IWP co roku nagradza dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku. – To był dla nas zaszczyt, bo nasz projekt został doceniony od strony funkcjonalnej, a nie tylko estetycznej – mówią założycielki  granatOVO. –  Fragment opinii eksperta idealnie oddaje naszą główną myśl przy projektowaniu ubrań: „Funkcjonalność, nie do przecenienia w ekstremalnej sytuacji porodu, została osiągnięta dzięki odpowiedniemu, niekrępującemu krojowi i sposobowi zapinania. Produkt zapewnia dyskretną dostępność do tych części ciała, które są kluczowe dla opieki medycznej, prowadzenia porodu i pierwszych dni połogu… Sukienka jest estetyczna i zapewnia godność osobistą”.

Więcej informacji o marce znajdziecie na stronie granatovo.com, a także na Facebooku i na instagramie.

 

Kategoria: Moda i uroda