Atrakcje na wakacje w Profi-Lingua!

poniedziałek 28 maja 2018
  • Wakacyjne lekcje angielskiego pomogą maluchom oswoić się z językiem (fot. mat. organizatora)
    Wakacyjne lekcje angielskiego pomogą maluchom oswoić się z językiem (fot. mat. organizatora)
Tegoroczne wakacje będą trwały aż 70 dni. Jak zaplanować ten czas w mieście? Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty bezpłatnych letnich spotkań z językiem angielskim, które organizuje Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua.

- Spotkania z językiem angielskim dla dzieci będą trwały przez całe wakacje. Można wybrać jeden z czterech dwutygodniowych turnusów. Pierwszy z nich rozpocznie się już 2 lipca. Celem zajęć jest pokazanie dzieciom, że nauka języka może być ogromną przyjemnością, zwłaszcza jeśli wykorzystujemy w niej tablice interaktywne, flash cardsy czy ciekawe rekwizyty. W przypadku najmłodszych dzieci angażujemy wszystkie zmysły, dlatego maluchy szybciej się uczą i łatwiej zapamiętują – mówi Dominik Hutyra, manager placówki Profi-Lingua w Bytomiu.

Zajęcia odbywają się w podziale na grupy wiekowe 3-latków, 4-5-latków, 6-8-latków, 9-11-latków, i najstarszych 12-14-latków. Dzięki temu każde dziecko czuje się na zajęciach komfortowo, a program kursu jest optymalnie dostosowany do wieku i umiejętności dziecka. - Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ze zgłoszeniem lepiej nie zwlekać. W ubiegłym roku kursy cieszyły się dużym zainteresowaniem i spodziewamy się, że w tym roku będzie podobnie – mówi Michał Poniński, manager placówki w Sosnowcu.

Profi-Lingua ma bardzo bogatą ofertę rocznych kursów językowych dla dzieci, w tym dla najmłodszych, od 3. roku życia. To właśnie dzieciom od 3. do 8. roku życia dedykowane są kursy Disney English. To nowość, która pojawiła się na rynku polskim we wrześniu 2017 i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podstawowym założeniem metodycznym tego rodzaju kursów jest zanurzenie się w języku, nastawienie na komunikację oraz nauka poprzez zabawę. Podczas zajęć dzieci pracują z tablicą interaktywną, co znacząco zwiększa ich zaangażowanie w naukę. Niewątpliwym atutem kursu jest obecność ulubionych postaci z bajek Disneya: Elza i Olaf, Zygzak, Myszka Miki, Goof’y, Pies Pluto, Arielka czy Kubuś Puchatek towarzyszą dzieciom na każdym etapie nauki – zarówno w szkole, jak i w domu. Nie bez znaczenia jest również kadra lektorska – są to osoby, które poza tak oczywistą kwestią jak posiadanie stosownych kwalifikacji, po prostu kochają pracę z dziećmi – zgodnie twierdzą managerowie szkół. Szkoła organizuje lekcje pokazowe Disney English – by wziąć w nich udział, wystarczy skontaktować się z wybraną placówką. Więcej o kursach Disney English można znaleźć na stronie www.kursyde.pl

Letnie spotkania z językiem angielskim organizowane są w czterech szkołach Profi-Lingua w woj. śląskim:
w Bytomiu – pl. Tadeusza Kościuszki 1, tel. 726 410 096, 726 410 094,
w Gliwicach - ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12, tel. 32 331 42 91/92,
w Katowicach - ul. Młyńska 23, tel.32 253 05 19/20,
w Sosnowcu - ul. Targowa 4, tel. 32 296 33 40/41.

 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

fot. Kompas.pl

Wystarczy parę dni odstawienia nowoczesnych urządzeń i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki łatwiej jest nawiązać przyjaźnie, pobudzić wyobraźnię, a szalik przeistoczyć w autostradę dla wyścigówek z szyszek. Jeżeli chcecie zapewnić Waszemu dziecku „wakacje jego życia” – wybierzcie obóz bez smartfonów. Jaki? Podpowiadamy.

Wakacje bez smartfonów, czyli wybieramy obóz dla dziecka