Dyrektorka z Tychów laureatką międzynarodowego konkursu

środa 14 listopada 2018
  • Joanna Żebrowska uczy cukiernictwa i jest dyrektorką Zespołu Szkół nr 7 w Tychach. Na zdjęciu ze swoimi uczniami (fot. mat. prasowe)
    Joanna Żebrowska uczy cukiernictwa i jest dyrektorką Zespołu Szkół nr 7 w Tychach. Na zdjęciu ze swoimi uczniami (fot. mat. prasowe)
Joanna Żebrowska – dyrektorka Zespołu Szkół nr 7 w Tychach, zdobyła pierwszą nagrodę VET Excellence Awards 2018, w kategorii VET Innovators i podkategorii Teacher and Trainer w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2018.

Joanna Żebrowska była nominowana do konkursu przez Komisję Europejską. W tej kategorii przyznawane są aż trzy nagrody. Pierwsza zaadresowana jest do jednostek kształcenia zawodowego, które w swoim działaniu wykazują się wysokim poziomem innowacyjności. Druga przyznawana jest dla najlepszego nauczyciela. Trzecia natomiast ma stanowić wyróżnienie projektu badawczego, pracownika naukowego bądź zespołu badawczego, który w dużej mierze przyczynił się do zwiększenia poziomu innowacyjności w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego. Taka nagroda podkreśla najlepsze praktyki i uznaje doskonałość w kształceniu i szkoleniu zawodowym (VET) w całej Europie.

Pani Joanno - gratulujemy!

Kategoria: Wiadomości