Wakacje z LEGO lub mangą – niesamowite kolonie dla dzieci i młodzieży

wtorek 23 kwietnia 2019
  • Wybór kolonii i obozów jest naprawdę duży, każdy znajdzie coś dla siebie (fot. mat. organizatora)
    Wybór kolonii i obozów jest naprawdę duży, każdy znajdzie coś dla siebie (fot. mat. organizatora)
  • Oferta KOGIS to również wyjazdy dla nastolatków (fot. mat.organizatora)
    Oferta KOGIS to również wyjazdy dla nastolatków (fot. mat.organizatora)
  • Wakacje na Mazurach to liczne atrakcje (fot. mat. organizatora)
    Wakacje na Mazurach to również liczne atrakcje (fot. mat. organizatora)
To już ostatni dzwonek na zaplanowanie wakacji naszych pociech. Najmłodszym z pewnością spodoba się wypoczynek z LEGO, Minecraft lub Harrym Potterem. Nastolatków ucieszy obóz dziennikarski, sportowy, z językiem angielskim, mangą lub fotografią. Zobaczcie kilka ciekawych propozycji na niezapomnianą, letnią przygodę.

Kolonie i obozy dziecięce nie muszą być nudne. Wśród wielu ofert możemy wybrać temat wyjazdu, który interesuje nasze dziecko. Może to być taniec, sztuka, języki obce, czy też sport. Dzięki temu zabawa nad morzem lub jeziorem stanie się niezapomnianą przygodą.

Ahoj nadmorska przygodo

Łazy to niezwykle malownicza miejscowość nad Bałtykiem. To w niej najmłodsi mogą wziąć udział w obozie: LEGO, detektywistycznym, Minecraft, sportowym, przygodowym, „nadmorski luzik”, artystycznym, obozie z Harrym Potterem i wielu innych. Wybór jest naprawdę duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W koloniach mogą wziąć udział dzieci od 6 do 11 roku życia. Pełną ofertę obozów dla dzieci znajdziecie na stronie KOGIS. Nastolatków (12-18 lat) zainteresują takie obozy, jak: dziennikarskie, językowe, artystyczne, chillout, sportowe, „Otaku – Anime i Manga”, fotograficzne. Pozostałe oferty znajdziecie tutaj. Wszyscy uczestnicy obozów w Łazach wezmą udział w ciekawych wycieczkach, grze terenowej, wodnej baloniadzie, wyjściach na kryty basen.

Nad jeziorem Drawsko

W Czaplinku nad pięknym jeziorem Drawsko na dzieci i młodzież będzie czekał ośrodek z własną plażą i portem jachtowym. Tu również wybór tematyki obozów jest spory. Dla najmłodszych: obóz sportowy, szkoła przetrwania, paintball dla dzieci, kolonia artystyczna, żeglarska akademia, czy indiańskie lato. Pełną ofertę obozów dla dzieci znajdziecie na portalu. Młodzież do wyboru ma m.in. aktywne wodne wakacje, survival, sport-mix, obóz żeglarski, fabularny RPG+LARP, paintball, fotograficzny, gitarowy, artystyczny i wiele więcej. Pełną ofertę znajdziecie tutaj. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, jak wycieczka do Kołobrzegu, Pomerania Fun Parku, Sławogrodu, tor do skimboardu, The Water Mat, czy też wakacyjny piknik.

Wakacje na Mazurach

Mazurską przygodę dzieci i młodzież będą mogły przeżyć w Hartowcu – niewielkiej, urokliwej miejscowości. Tu na najmłodszych będą czekać obozy pełne atrakcji, jak „siedem przygód na Mazurach”, obóz sportowy, „słoneczne wodne wakacje”, obóz CS z laserowym paintballem, wakacyjny piknik artystyczny, musicalowe wakacje z Soy Luna. Pozostałe oferty znajdziecie na stronie. Dla starszych dzieci przygotowano: „aktywne wodne wakacje”, „survival counter strike”, „mega sport-mix”, chillout, „adrenalina team” i inne. Pełną ofertę obozów dla młodzieży znajdziecie na portalu KOGIS. Na wszystkich uczestników obozu w Hartowcu czekają wycieczki do Grunwaldu oraz parku linowego oraz atrakcje: Xbox, The Water Mat, laserowy paintball, skimboard, wyprawa rowerowa.

Gwarancja bezpieczeństwa

Kolonie i obozy to fachowa opieka wychowawców, ratowników oraz całodobowa opieka lekarska. Cena wyjazdu kształtuje się w granicach od 1699 zł do 1799 zł. Zawiera ubezpieczenie NNW, 10 noclegów, wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki oraz realizację programu. Dostępny jest dojazd z większych miast Polski. Obozy rozpoczynają się od 23 czerwca a kończą 27 sierpnia. Zapisy na kolonie już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia dokonujemy za pośrednictwem portalu turystyki dziecięcej KOGIS.

Kategoria: Aktywna rekreacja