Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu

piątek 15 września 2017
 • Harmonia ciała i ducha

  Nasze dzieci dorastają w otoczeniu komputerów, iPodów i smartfonów. Przetwarzają informacje w błyskawicznym tempie. Potrafią pracować wielozadaniowo. Często jednak brakuje im pewności siebie, umiejętności interpersonalnych, zainteresowania grami zespołowymi. To wszystko może prowadzić do siedzącego trybu życia i nadwagi w przyszłości. Aby temu zapobiec zapiszcie swoje dzieci na gimnastykę  do GYM Generation

  Misją GYM Generation jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i przekazanie dobrych nawyków żywieniowych na całe życie. Regularne ćwiczenia, w połączeniu z prawidłowym odżywianiem, umożliwiają nie tylko rozwój fizyczny, ale również umysłowy i społeczny – dzieci szybciej się uczą, nawiązują relacje z rówieśnikami, lepiej współpracują w grupie. Podczas zajęć w GYM Generation dzieci ćwiczą na równoważni, poręczy gimnastycznej i odpowiednio przygotowanym podłożu, rozwijają tym samym koordynację, gibkość i siłę. Wszystko odbywa się przy muzyce w przyjaznej atmosferze zabawy. Na każde pięcioro dzieci przypada jeden trener (wszyscy instruktorzy są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego) dzięki czemu możliwa jest indywidualna praca z każdym podopiecznym. Ich osiągnięcia są doceniane, jednak nie ma porównywania z innymi, ważne są indywidualne postępy.

  Na zajęcia mogą uczęszczać nawet 4-miesięczne maluchy, które poznają dopiero swoje możliwości motoryczne. Kolejną grupą są Zwinne Żabki, do której należą dzieci od ok. jednego roku do 2,5 lat, następnie Szybkie Wiewiórki od 2,5 do 4,5 lat, Zabawne Małpki – 4,5-6,5 lat oraz Dzielne Liski – 6,5-12 lat. Zajęcia odbywają się w terminach dogodnych dla rodziców w czasie trwania ważności karnetów. Pierwsza lekcja jest bezpłatna. Koszt jednej godziny zajęć wynosi 40 zł.

  GYM Generation
  ul. Dąbrówki 10 (drugie piętro)
  Katowice
  tel.  32 411 08 65; 601 919 111
  e-mail: katowice@gymgeneration.pl

Strony

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Większość rodziców ma jedynie dwutygodniowy urlop i zagospodarowanie wakacyjnego wypoczynku dzieciom stanowi nie lada wyzwanie. Na szczęście, w okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Niektóre nie wymagają posiadania biletu wstępu, na inne bilety wygracie w naszym konkursieOto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy