4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]

poniedziałek 9 października 2017
  • Powyższy kolaż przesłał nam pan Wojciech Kraczla, który otrzymuje od nas pierwszy pakiet nagród. Pan Wojciech napisał:

    "Silesia Dzieci to dla nas nie tylko strona internetowa, to już część naszego życia, to inspiracje, zabawa, frajda dla nas i naszych córeczek Natalki i Nelki na miłe spędzanie czasu. Dzięki portalowi na bieżąco dowiadujemy się o aktualnych atrakcjach, imprezach które odbywają się wokół nas. I tak oto zawitaliśmy na warsztaty do Edukido, trenowaliśmy styl brazylijskiej szkółki piłkarskiej w Socatots. Odwiedziliśmy fantastyczny park w Krasiejowie, zwiedziliśmy zamek w Ogrodzieńcu wraz z parkiem miniatur, parkiem rozrywki i nauki. Dziękujemy za Waszą pracę, pomysły i prosimy o więcej, bo nie ma nic piękniejszego jak uśmiech naszych pociech :)" Dziękujemy za tak budujące słowa.

Strony

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Nadesłaliście do nas mnóstwo zdjęć dowodzących, że jesteśmy dla Was inspiracją - dziękujemy. Redakcja SD


Z okazji naszych drugich urodzin ogłosiliśmy konkurs, w którym zadaniem było przesłanie nam zdjęć prezentujących to, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu.
Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć i maili z życzeniami za które serdecznie dziękujemy. A oto zwycięzcy:

Jak Silesia Dzieci inspiruje Was do działania [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu