Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku

poniedziałek 17 grudnia 2018
 • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl

   

  2. Amory, zaloty i podboje

  To wspaniała popularnonaukowa lektura, która nawiązuje bezpośrednio do „Gęby, dzioby i nochale” oraz „Pupy, ogony i kuperki” wydawnictwa Babaryba. „Amory, Zaloty i podboje” to inny duet autorski, jednak niezmienny klimat otwartości i fascynacji otaczającym nas światem. Dzięki tej książce rozmnażanie zwierząt nie będzie już powodowało w nikim zmieszania czy zawstydzenia, a różnorodność zwierzęcych modeli rodziny zachwyci każdego. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

   

  fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl

Strony

Kategoria: Recenzje książek

Zobacz także


Zaskakiwały, wzruszały i fascynowały, czasem też bawiły do łez - takie były najlepsze książki dla dzieci wydane w 2017 roku. Poznajcie nasze subiektywne zestawienie tych najciekawszych. To był fantastyczny rok dla młodych czytelników!

 

Top 10 – najciekawsze książki dla dzieci 2017 roku

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje