• Specjalnie powołana komisja zajmuje się ustalaniem przyczyn wypadku (fot. mat. prasowe Legendii)

  Wypadek w Śląskim Wesołym Miasteczku

  W sobotę, 19 sierpnia, w godzinach wieczornych doszło do wypadku w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku. Cztery osoby z urazami kręgosłupa i kończyn trafiły do szpitala.

 • Najlepsza do picia dla dzieci będzie woda niegazowana, a także od czasu do czasu soki owocowe (fot. pixabay.com)

  Dodają dzieciom skrzydeł czy prowadzą do śmierci?

  Kto z nas nie pił napoju energetycznego. Sięgamy po nie, gdy przed nami jakiś większy wysiłek fizyczny, długa podróż samochodem, do skończenia pilny projekt. Napoje te są ogólnodostępne, więc spożywają je również dzieci. Czy powinny? Jak „energetyki” działają na najmłodszych – odpowiada nasza specjalistka – Iwona Zieleń-Zynek, dietetyk kliniczny.

 • Fabryka Pełna Życia funkcjonuje od roku. Realizuje m.in. ciekawe projekty artystyczne (fot. mat. Fabryki Pełnej Życia)

  Czechy w Fabryce Pełnej Życia

  Nie trzeba jechać w podróż do Ostrawy lub Ołomuńca, by poznać czeskie smaki i klimaty. Wszystko, co najlepsze w Czechach, będzie można odkryć w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

W ramach akcji „Dzieciaki do rakiet” 12 sierpnia na katowickim rynku odbędą się bezpłatne treningi tenisa dla najmłodszych. Impreza jest skierowana zarówno do dzieci, które mają już za sobą pierwsze tenisowe doświadczenia, jak i do tych, które jeszcze nie miały w ręku rakiety.

Kiedy: 
 • 12 sierpnia 2017
Gdzie: Katowice

Dzięki Fundacji Dom Aniołów Stróżów wakacje każdego dziecka mogą być wyjątkowe. Bezpłatne zajęcia, wycieczki i zabawy są otwarte dla wszystkich, którzy szukają okazji do dobrej zabawy. Najbliższy tydzień poświęcony będzie tematyce sportowej.

Kiedy: 
 • 14 sierpnia 2017
 • 16 sierpnia 2017 - 18 sierpnia 2017

Strony