• Dzięki dodatkowym atrakcjom, jakie zapewnił portal SilesiaDzieci.pl, rajdowe emocje udzieliły się również dzieciom (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)

  Moc silników i atrakcji na Rajdzie Śląska [ZDJĘCIA]

  W miniony weekend 13-15 października odbyła się największa na Śląsku impreza motorsportowa – Rajd Śląska. Oprócz sportowych emocji, charakterystycznego brzmienia silników i niesamowitych prędkości, można było liczyć na dodatkowe atrakcje, które zapewnił portal SilesiaDzieci.pl.

 • Bezpłatne warsztaty kodowania dedykowane są dzieciom w wieku 9-12 lat (fot. pixabay)

  Godzina kodowania

  Nauka programowania stała się modna. Dzieci, które nie miały z nią jeszcze styczności, mogą spróbować swoich sił podczas zajęć „Godzina kodowania” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach.

 • "Mamo, to ja" to bezpłatne warsztaty, które odbędą się m. in. w Bielsku-Białej (fot. Renata Osińska Fotografia, mat. orgrnizatora)

  O rodzicielstwie na warsztatach

  Tej jesieni bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się w 25 miejscach w całej Polsce. Specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą przyszłym i obecnym rodzicom na wiele ważnych pytań.

Dzieci uwielbiają muzykę i wszyscy wiedzą, że to muzyka klasyczna wpływa na maluchy wyjątkowo. Mimo to, ze słuchaniem jej w domu bywa różnie. Dlatego warto wybrać się na zajęcia, gdzie utworom znanych kompozytorów towarzyszyć będzie odpowiednia atmosfera i świetne towarzystwo.

Kiedy: 
 • 8 października 2017

Dziesięciolatka na tronie, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg i wiele innych Polek, które zapisały się w historii jako wybitne i niezwykłe postaci - to bohaterki najnowszej książki Anny Dziewit-Meller dedykowanej czytelnikom w każdym wieku. O pracy nad książką i ulubionych historiach posłuchacie na spotkaniu autorskim.

Kiedy: 
 • 8 października 2017
Gdzie: Katowice

Strony