• Ogród polisensoryczny budowany jest już od czterech lat (fot. mat prasowe)

  Ogród polisensoryczny wzbogacił się o sad i park psiej aktywności

  W Parku Harcerskim przy ul. Ostrogórskiej w Sosnowcu zakończył się kolejny etap budowy ogrodu polisensorycznego. W efekcie ogród wzbogacił się m.in. o sad owocowy, pergolę, rozarium, siłownię, 12-metrową altanę oraz park psiej aktywności.

 • Kulinarne kolonie w Pracowni Smaku to zajęcia pod okiem najlepszych kucharzy (fot. mat. Pracownia Smaku)

  Półkolonie z Pracownią Smaku

  Wakacje to czas podróży. Kto ma ochotę poznać kuchnie świata i życie prawdziwego kucharza musi wyruszyć w podróż do… Pracowni Smaku.

 • 6 lipca Rynek w Katowicach zamieni się w miasteczko cyrkowe pełne magii i zapierających dech w piersiach akrobacji (fot. mat. Miasta Ogrodów)

  Inwazja Sztukmistrzów 2017

  Akrobaci, żonglerzy, tancerze ognia, iluzjoniści i artyści uliczni opanują 6 lipca katowicki Rynek. Gotowi na trzecią Inwazję Sztukmistrzów?

Karuzela i huśtawka dla dzieci na wózkach inwalidzkich, stolik sensoryczny czy platforma do balansowania to tylko część z urządzeń, które znajdą się na jednym z najnowocześniejszych w Polsce integracyjnych placów zabaw. Powstał on w Katowicach dzięki zaangażowaniu popularnego youtubera ReZigiusza.

W sobotę 17 czerwca na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany odbędą się Tyskie Wianki. To impreza, która nawiązuje do tradycji zabaw podczas najkrótszej nocy w roku, tzw. Sobótki. W programie wiele spektakularnych pokazów, wróżb, atrakcji dla całych rodzin.

Kiedy: 
 • 17 czerwca 2017
Gdzie: Tychy

Strony