• Na Dniach Miasta Tychy zagra i zaśpiewa Krzysztof Zalewski (fot. archiwum zdjęć na Fb K. Zalewskiego)

  Zalewski, Grzeszczak, Zawiałow dla Tych

  Dni Miasta Tychy to świetna muzyka w wykonaniu takich gwiazd, jak: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Sylwia Grzeszczak czy zespół LemON. To także moc atrakcji dla najmłodszych i kuchnie świata z food trucków.

 • Miasto Dzieci będzie z pewnością ciekawym doświadczeniem (fot. mat. organizatora)

  Miasto Dzieci

  Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Jak wygląda przykładowy dzień w mieście, jaka jest wartość pieniądza oraz co oznacza praca - przekonają się na warsztatach „Hutnicze Miasto Dzieci”.

 • Lato Otwartych Boisk

  Wakacje w mieście spędzone aktywnie – to możliwe. Stadion Śląski zaprasza dzieci i młodzież na Lato Otwartych Boisk. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Startują już w poniedziałek.

Po „Pupach, ogonach i kuperkach” oraz „Gębach, dziobach i nochalach” przyszedł czas na kolejną książkę, która przedstawia młodym czytelnikom zaskakującą różnorodność życia na Ziemi. Choć może wydawać Wam się, że „Amory, zaloty i podboje” to najbardziej kontrowersyjna pozycja z serii, to wierzcie mi, że jeszcze nikt nie opowiadał o kopulujących zwierzakach z takim humorem i wyczuciem.

Pies to najlepszy przyjaciel rodziny. Dlatego właśnie już po raz trzeci, w Parku Kościuszki, organizowany jest Katowicki Dzień Psiaka, na który zapraszane są całe rodziny. W programie przewidziano m.in. pokazy psich sportów, służb mundurowych, śniadanie z pupilem, a także konkursy i animacje dla dzieci.

Kiedy: 
 • 9 czerwca 2018
Gdzie: Katowice

Współczesny tata nie wstydzi się zmieniać pieluch, wyjść z maluchem na spacer czy przygotować dla niego posiłek. O byciu tatą będzie można porozmawiać w męskim gronie w Sosnowcu. Spotkanie organizowane jest przez Karuzelę Familijną, poprowadzi go Sławomir Gątkowski - coach, fotograf i młody ojciec.

Kiedy: 
 • 16 czerwca 2018
Gdzie: Sosnowiec

Strony