• Do niezwykłej i słonecznej Italii zabierze Was Klub Południk (fot. foter.com)

  Viva Italia!

  Co łączy Tychy i Turyn? O tajemnicach włoskich miast, pięknej architekturze i smacznej kuchni porozmawiacie w Klubie Południk.

 • Tak wyglądała poprzednia edycja SILESIA BAZAAR w MCK w Katowicach (fot. mat. SILESIA BAZAAR)

  Śląskie święto mody i dizajnu

  SILESIA BAZAAR pokaże nam najnowsze trendy w modzie i dizajnie już po raz szósty. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zaprezentuje się prawie 100 firm z całej Polski.

 • Międzynarodowy Dzień Żółwia będzie świetną okazją do odwiedzenia Śląskiego ZOO (fot. foter.com)

  Międzynarodowy Dzień Żółwia z Franklinem

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Żółwia mieszkający w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym żółw pustynny przyjmie imię Franklin. Zaplanowano również spacer szlakiem Żółwia Franklina, zabawy z animatorkami i wykłady o żółwiach.

Legendarnego bohatera książek dla dzieci – Mikołajka, zna bardzo dobrze kilka pokoleń. Książki z tego cyklu z pewnością nie odniosłaby aż tak dużego sukcesu, gdyby nie charakterystyczne ilustracje. 15 maja odbędzie się wernisaż wystawy przygotowanej na podstawie "Nowych przygód Mikołajka. Wydania specjalnego podwójnego".

Kiedy: 
 • 15 maja 2017 - 30 czerwca 2017
Gdzie: Sosnowiec

Czy istnieje stworzenie z zębami na całej skórze? Do kogo należy najbrzydsza, a do kogo największa gęba na świecie? Które ze zwierząt ma rękę na czole, a które najbardziej nadąsaną minę? Na te i wiele innych pytań odpowie gość Dziecięcego Saloniku Filmowego – Mikołaj Golachowski.

Kiedy: 
 • 14 maja 2017
Gdzie: Gliwice

Strony