• Bal karnawałowy dla dzieci odbędzie się w Klubie Styl 70, obok, w sali restauracyjnej, rodzice zjedzą w tym czasie romantyczną kolację (fot. pixabay)

  Rodzinny Karnawał w Stylu 70

  Macie ochotę wyjść gdzieś we dwoje, ale trudno zorganizować opiekunkę do dziecka w sobotni wieczór? Właściciele Restauracji Styl 70 wychodzą naprzeciw potrzebom młodych rodziców organizując Rodzinny Karnawał - to bajkowa zabawa, magiczne sztuczki i opieka animatora dla maluchów oraz romantyczna, wykwintna kolacja dla rodziców.

 • Magnetyczną układankę "Kosmos" można zamówić w księgarni: sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. księgarni)

  Magnetyczne układanki francuskie

  Czy Wasze pociechy lubią układanki? A może uwielbiają umieszczać na lodówce swoje prace? Zestaw magnetycznych układanek firmy iOTOBO umożliwi połączenie tych dwóch czynności.

 • Odwiedzający 20-21 stycznia Centrum Handlowe Forum w Gliwicach będą mieli szansę wygrać rodzinne zaproszenie do LEGOLANDU (fot. mat. organizatora)

  Rodzinny weekend w LEGOLANDZIE

  W weekend 20-21 stycznia w Forum w Gliwicach odbędzie się rodzinna i bezpłatna impreza z parkiem rozrywki LEGOLAND Billund. Dzieci i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO, oddać się twórczej zabawie i wygrać atrakcyjne nagrody.