• „Nie ruszaj", „Nie biegaj", „Nie hałasuj", „Nie cuduj"… to intrygujące tytuły warsztatów dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat i ich opiekunów (fot. pixabay)

  Nie cuduj! Nie biegaj! Nie hałasuj! – warsztaty familijne

  Wracają cieszące się dużą popularnością warsztaty prowadzone przez reżysera Bartosza Kurowskiego. Dużo zamieszania, bałaganu, inspiracji, kreatywnych poszukiwań, ruchu, radości i szaleństwa inspirowanego sztuką współczesną i jej niepokornymi twórcami – tak można je w skrócie opisać.

 • W Pli Pla Plo Cafe można zjeść domowej roboty ciasta i napić się dobrej kawy (fot. mat. bistro)

  Pyszne zmiany w Pli Pla Plo

  O Pli Pla Plo Cafe pisaliśmy jakiś czas temu. To klimatyczne, rodzinne miejsce, w którym można miło spędzić czas, dobrze zjeść, napić się kawy, obserwując brykającą w pokoju zabaw pociechę. Ostatnio bistro zaserwowało nam kilka zmian, o których warto wspomnieć.

 • Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 5 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Zapraszamy do oglądania.

  5. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu

  Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 5 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Zapraszamy do oglądania.

Strony