• Tańsze lub darmowe bilety do muzeów, dzięki akcji Kolei Śląskich, to okazja, by pokazać dziecku ciekawe wystawy (fot. pixabay)

  Kolej na muzea

  Dla wielu dzieci jazda pociągiem to ogromna frajda. Teraz możemy połączyć tę atrakcję z dodatkowym bonusem: z biletem Kolei Śląskich zwiedzimy muzea i galerie w niższej cenie lub całkowicie za darmo.

 • Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

  Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!

  Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

 • Odpust u Babci Anny odbędzie się 29 lipca (fot. archiwum zdjęć na Fb/Jarmark na Nikiszu)

  Odpust u Babci Anny na Nikiszu

  Ponad 180 wytwórców z całej Polski - oryginalne rękodzieło, regionalne, naturalne produkty, tradycyjne zabawki. Do tego koncert, dmuchańce, karuzele i pokazy baniek mydlanych – to i jeszcze więcej będzie czekać na odpuście u Babci Anny.

Strony