• fot. pexels

  Rok 2018 dobiega końca. Był to rok obfity w nowości książkowe dla dzieci. Zobaczcie, które tytuły zasługują, wg nas, na miano najlepszych. Wiele z nich recenzowaliśmy. Są też perełki, których do tej pory na naszym portalu nie widzieliście. Niektóre książki to pozycje nieoczywiste i niepozorne, ich lektura dostarczyła nam jednak niezapomnianych wrażeń.

  Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku

  Rok 2018 dobiega końca. Był to obfity rok w nowości książkowe dla dzieci. Zobaczcie, jakie tytuły zasługują wg nas na miano najlepszych. Wiele z nich recenzowaliśmy, nie zabraknie też perełek, których do tej pory nie widzieliście na naszym portalu. Niektóre książki to pozycje nieoczywiste i niepozorne, których lektura dostarczyła nam jednak niezapomnianych wrażeń.

 • Rodzinne warsztaty odbędą się w Muzeum Śląskim w Katowicach (fot. mat. organizatora)

  Stała pod śniegiem panna zielona – rodzinne warsztaty

  Będzie głośno, kolorowo, świątecznie i rodzinnie. Poznacie pewną tajemnicę, przymierzycie straszne maski, a na koniec stworzycie piękne ozdoby choinkowe – to wszystko na rodzinnych warsztatach w Muzeum Śląskim.

 • Szydełkowa szopka Babci Klary

  To tytuł jasełek, z oryginalnymi włóczkowymi lalkami. W świąteczny nastrój wprowadzi widzów nie tylko bajka, ale również wspólne kolędowanie. Historię znaną od 2 tys. lat będzie można zobaczyć w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Strony