• Zajęcia z jogi będą odbywać się we wtorki o godz. 10, czwartki o godz. 17 i soboty o godz. 10. Od 19 czerwca zamiast czwartków będą środy z jogą o godz. 18 (fot. mat. MOSIR Tychy)

  Bezpłatna nauka jazdy na rolkach, tai chi i joga w wakacje

  W maju, w Tychach ruszają bezpłatne zajęcia sportowe: nauka jazdy na rolkach, joga, tai chi. Od lipca dodatkowo będzie można potrenować jazdę na desce i hulajnodze. Zajęcia będą odbywać się przez całe wakacje na świeżym powietrzu. Zobaczcie, jakie terminy zarezerwować sobie na te aktywności – dla siebie lub dla dzieci.

 • Trwają zapisy do integracyjnych - przedszkola i żłobka Tika w Katowicach (fot. mat. organizatora)

  Przedszkole i żłobek Tika czekają na dzieci

  Zastanawiacie się do jakiego żłobka lub przedszkola zapisać pociechę? Nie jest to łatwa decyzja. Na szczęście na Śląsku pojawiają się nowe placówki z coraz ciekawszą ofertą. Jedną z nich jest Tika z profesjonalną kadrą, która od 10 lat zabawia dzieci na festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

 • Obok szeregu atrakcji organizatorzy przewidzieli również zawody sportowe z psami, dogtrekking i canircross (fot. mat. organizatora)

  Zwierzynalia - mądrze i odpowiedzialnie o zwierzętach

  Kochacie zwierzaki? Nie może Was zabraknąć na VII Ogólnopolskim Zjeździe Mądrych i Odpowiedzialnych Miłośników Zwierząt. To pokazy, szkolenia, pogadanki, spotkania ze zwierzakami i ciekawe konkursy. Będzie dużo rozmów o rodzinie, miłości i mamach - w szczególności tych zwierzęcych.

Strony