• Studenci medycyny obdarowali pluszowymi misiami dzieci w szpitalach (fot. mat. prasowe)

  Mikołaje, aniołki i renifery podłożyły misie pod szpitalną choinkę

  Studenci medycyny, przebrani za mikołajów, aniołki i renifery, odwiedzili w środę Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Katowicach, by obdarować małych pacjentów pluszowymi misiami.

 • Artysta Michał Wiśniewski od lat wspiera fundację "Po Pierwsze" i przygotowuje prezenty dla dzieci z Domów Dziecka (fot. mat. prasowe)

  Wyjątkowy Mikołaj odwiedził podopiecznych Domów Dziecka

  Już po raz czwarty piosenkarz Michał Wiśniewski wspólnie z fundacją „Po Pierwsze” przygotował prezenty dla podopiecznych Domów Dziecka w ramach akcji „Wiśnia dzieciom”. Przez cały tydzień będzie odwiedzał dzieci w całej Polsce i wręczał im podarunki. W poniedziałek zawitał do katowickich placówek.

 • Podobnie, jak podczas poprzednich edycji, na SILESIA BAZAAR znajdziemy wiele nietuzinkowych produktów idealnych na prezent (fot. mat. organizatora)

  Na SILESIA BAZAAR kupisz prezenty i pomożesz potrzebującym

  W weekend 16-17 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się 7. edycja targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. Wśród ponad 130 stoisk niebanalnych polskich marek na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i na prezenty dla bliskich. Robiąc zakupy i uczestnicząc w rodzinnych warsztatach - wspomożemy potrzebujące dzieci.

Strony