• W czasie warsztatów najmłodsi stworzą niepowtarzalne, wielkanocne ozdoby (fot. Izabela Gawron)

  Wianek wielkanocny - twórcze warsztaty dla dzieci

  Choć za oknami jeszcze chłód, ani się obejrzymy, a zakwitną przebiśniegi i zawita do nas wiosna, a wraz z nią Wielkanoc. Aby dobrze się do niej przygotować, warto skorzystać z oferty Gryfnego Grania i wziąć udział w twórczych warsztatach pt. „Wianek wielkanocny”.

 • Dzieci uwielbiają piasek, jednak gdy nie ma pogody, warto mieć w domu substytut prawdziwego - kolorowy piasek Sablimage (fot. sklep.placfrancuski.pl)

  Kolorowe, francuskie piaski dla małych artystów

  Piasek towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Najpierw ten z podwórkowej piaskownicy, potem - z nadmorskich okolic. Jednak co zrobić, gdy na wakacje trzeba jeszcze poczekać, a za oknem zimno, mokro i smog? Księgarnia Plac Francuski ma na to rozwiązanie: Kolorowe Piaski Sablimage.

 • Lalki tworzone przez Anię Ignatów mocno różnią się od zabawek znanych ze sklepowych półek (fot. Ignatow Repaint Dolls)

  Tworzy choroby, by pomóc dzieciom

  Zamiast modnej torebki czy małego pieska – wózek inwalidzki, kule i protezy. Zamiast idealnej sylwetki – blizny po operacjach i piętno choroby. Zamiast bezdusznego plastiku – lalki tworzone z głębi i potrzeby serca. Pracownia Ignatow Repaint Dolls to dla lalek prawdziwa sala operacyjna – to tutaj przechodzą zabiegi upodabniające je do ich przyszłych właścicieli.