Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - poniedziałek 18 września 2017

Znajdź swoją pasję

niedziela 10 września 2017
  • W Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbywają się zajęcia dla wszystkich grup wiekowych (fot. z arch. DK Chwałowice)
    W Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbywają się zajęcia dla wszystkich grup wiekowych (fot. z arch. DK Chwałowice)
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 września 2017 - piątek 22 września 2017
Gdzie: Rybnik
Dni otwarte z zajęciami pokazowymi to świetna okazja, by spróbować swoich sił w różnych technikach i dyscyplinach. Może i Wam uda się odkryć nową pasję i przekonać się, że „Dom Kultury to Dom Wyobraźni”.

W Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbędą się dni otwarte, które pozwolą Wam poznać ofertę artystyczno-edukacyjną placówki. W dniach 18-22 września będziecie mogli korzystać z bezpłatnych spotkań z instruktorami i zajęć roboczych.

Będzie z czego wybierać. Miłośnicy rękodzieła mogą spróbować zajęć z wikliny, decoupage'u, szycia, malarstwa i innych technik rękodzielniczych. Na amatorów tańca czeka jazz, balet, hip-hop i zespół taneczny dla maluszków. Kto lubi zdobywać wiedzę chętnie zajrzy na zajęcia „Dziwię się światem” i kursy angielskiego. Zajęcia dla rodziców z maluszkami, bajkoterapia, teatr lalkowy,a także cykle zajęć dedykowane seniorom - każdy znajdzie coś dla siebie.

By poznać dokładne terminy poszczególnych zajęć pokazowych zajrzyjcie na stronę Domu Kultury.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Zamiast modnej torebki czy małego pieska – wózek inwalidzki, kule i protezy. Zamiast idealnej sylwetki – blizny po operacjach i piętno choroby. Zamiast bezdusznego plastiku – lalki tworzone z głębi i potrzeby serca. Pracownia Ignatow Repaint Dolls to dla lalek prawdziwa sala operacyjna – to tutaj przechodzą zabiegi upodabniające je do ich przyszłych właścicieli.

Koniec z nudnymi kanapkami, zróbmy coś oryginalnego na kolację (fot. foter.com)

Kolacja to jeden z głównych posiłków, który ma za zadanie przygotować organizm na kilkugodzinną przerwę w aktywności, zapewnić spokojny sen i regenerację organizmu. Zatem, jak ją przygotować aby była smaczna, wartościowa i jednocześnie szybka w przygotowaniu? Przedstawiamy kilka naszych propozycji.

Pomysły na szybką i smaczną kolację

Kolacja to jeden z głównych posiłków, który ma za zadanie przygotować organizm na kilkugodzinną przerwę w aktywności, zapewnić spokojny sen i regenerację organizmu. Zatem jak ją przygotować aby była smaczna, wartościowa i jednocześnie szybka w przygotowaniu? Przedstawiamy kilka naszych propozycji.