Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - środa 2 maja 2018

Obchodzone 2 maja Święto Flagi to stosunkowo nowe święto, obecne w kalendarzu zaledwie od kilkunastu lat. Jak je spędzić? Pomysłów jest wiele, ale jednym z ciekawszych jest Bieg Malucha.

Kiedy: 
  • 2 maja 2018
Gdzie: Będzin

Choć dla jednych pozytywna dyscyplina brzmi jak coś niemożliwego do osiągnięcia, a dla innych brzmi nieco groźnie, jest świetnym sposobem budowania dobrych relacji z najbliższymi. O tym, jak to zrobić porozmawiają uczestnicy spotkania na łonie przyrody.

Kiedy: 
  • 2 maja 2018
Gdzie: Tychy

Dwa główne miejsca wydarzeń, niezliczona ilość atrakcji, setki kilometrów pokonanych w sportowej rywalizacji i przede wszystkim ciekawa i zdrowa forma spędzenia majowego weekendu - to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji imprezy Dębowy Maj Festiwal.

Kiedy: 
  • 1 maja 2018 - 3 maja 2018

Pełen fantazji i magii świat stworzony na kartach ulubionej książki to często remedium na negatywne uczucia czy trudy codzienności. Tak samo działają książki, które dzieci czytają w szpitalach - przyłącz się do akcji Wielka Zbiórka Książek i wspomóż tworzenie szpitalnych bibliotek.

Kiedy: 
  • 23 kwietnia 2018 - 20 maja 2018
Gdzie: Katowice

Lalka - dla wielu z nas symbol dzieciństwa i synonim dobrej zabawy. Teraz możemy cofnąć się w czasie i pokazać dzieciom, że lalki to nie tylko postacie znane z dzisiejszych sklepowych półek - zmieniały się przez lata tworząc ciekawy zapis historii świata. Niektóre jej etapy znaleźć można na wystawie „Lalka – mała przyjaciółka”.

Kiedy: 
  • 14 kwietnia 2018 - 10 czerwca 2018
Gdzie: Sosnowiec