Wygraj bilety na Podwieczorek Teatralny

piątek 6 marca 2015
  • Spektakl pt. "Opowieści Wagantów" (fot. mat. Teatru Gry i Ludzie)
    Spektakl pt. "Opowieści Wagantów" (fot. mat. Teatru Gry i Ludzie)
W niedzielę (8 marca) będzie można obejrzeć przedstawienie „Opowieści Wagantów” w ramach słynnych już Podwieczorków Teatralnych. Mamy dla Was wejściówki na ten spektakl.

Wędrujący lalkarze jeżdżąc ze swoim wozem od wsi do wsi snują opowieści: jedną o dziecku szczęścia - chłopcu który wyrusza do piekła po trzy złote włosy z głowy diabła, a drugą o córce młynarza, która przez pychę swego ojca trafia do królewskiego lochu.

Spektakl zostanie wystawiony na deskach Teatru Gry i Ludzie w Katowicach (al. Niepodległości  2), w niedzielę (8 marca) o godz. 16.

Osoba, która udostępni link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku*, a której mail z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe trafi do nas jako 5. otrzyma podwójną wejściówkę na ten spektakl.

Pytanie:  Kto jest reżyserem spektaklu „Opowieści Wagantów”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać w piątek (6 marca) od godz. 10.30 do godz. 14, na adres: redakcja@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "teatr".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Więcej informacji na stronie www.gryiludzie.pl

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: http://silesiadzieci.pl/zasady-korzystania

* Dotyczy osób, które mają profil na Facebooku.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! (otrzymał od nas maila) Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserami spektaklu są: Bartosz Socha oraz Beata Zawiślak

Kategoria: Konkursy