Wygraj rodzinne bilety do Zatorlandu!

piątek 27 kwietnia 2018
  • Park Rozrywki Zatorland mieści się w Zatorze, przy ul. Parkowej 7 (fot. mat. Zatorlandu)
    Park Rozrywki Zatorland mieści się w Zatorze, przy ul. Parkowej 7 (fot. mat. Zatorlandu)
Zatorland to kompleks parków rozrywki: największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Bajek, Park Owadów oraz wspaniały Lunapark. W naszym konkursie można wygrać rodzinne vouchery (2+2) uprawniające do wejścia do wszystkich tych parków.

O tym, na jakie atrakcje można liczyć przyjeżdżając do Zatorlandu, przeczytacie m.in. w artykule „Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?”

Zaproszenia, które można wygrać w naszym konkursie, umożliwią trzem rodzinom (2 dzieci + 2 dorosłych) wstęp do wszystkich parków kompleksu Zatorland, wstęp do Lunaparku, seans w kinie 3D i 5D oraz zwiedzanie domu do góry nogami.

Wygrają je 3 osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: 21 kwietnia, w Parku Zatorland, miała miejsce premiera największego ruchomego dinozaura, którego szczątki znaleziono w Argentynie. Jak nazywał się ten prehistoryczny gad?  

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 27 kwietnia do godz. 11 w piątek 4 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zatorland2”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nowy dinozaur, który pojawił się w kwietniu w Zatorlandzie nosi nazwę Argentynozaur.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?