Wygraj bilety na film „Auta 3”!

niedziela 11 czerwca 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na film "Auta 3" w kinie Multikino Katowice (fot. mat. Multikino)
    Mamy dla Was podwójne bilety na film "Auta 3" w kinie Multikino Katowice (fot. mat. Multikino)
Zygzak McQueen ponownie na torze! Jeśli chcecie zobaczyć jak kultowa czerwona wyścigówka staje na jednym torze z najnowocześniejszymi samochodami, weźcie udział w naszym konkursie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Zaproszenia, które można wygrać w naszym konkursie możecie wykorzystać na dowolnym seansie filmu „Auta 3” od poniedziałku do czwartku w kinie Multikino Katowice. 

Wygrają je dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i trzydziesty.

-Pytanie: Jak nazywa się rywal Zygzaka, z którym zmierzy się w filmie „Auta 3”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 12 czerwca do godz. 10 w poniedziałek 19 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Auta 3”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Odpowiedź: Jackson Storm.

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

 
Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Wprowadzanie nadmiernej ilości cukru do diety dziecka może mieć fatalne skutki (fot. pixabay)


Czy cukier jest potrzebny w diecie dziecka? Co mają ze sobą wspólnego miód i jad kiełbasiany? Czy są zdrowe zamienniki cukru? Na te pytania odpowiada nasz specjalista - Iwona Zieleń-Zynek, dietetyk kliniczny.

Dziecko bez lizaka, cukierka czy loda będzie miało nieszczęśliwe dzieciństwo – często takie opinie funkcjonują wśród rodziców i dziadków. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale musimy mieć świadomość, jakie  konsekwencje niesie wprowadzanie nadmiernej ilości cukru do diety małego człowieka.

Nie osładzajmy życia dziecku – kilka prawd o cukrze