Wygraj bilety na wakacyjny seans!

poniedziałek 3 lipca 2017
  • Kadr z filmu "Jak ukraść psa", który możecie zobaczyć w kinie Kosmos (fot. mat. kino Kosmos)
    Kadr z filmu "Jak ukraść psa", który możecie zobaczyć w kinie Kosmos (fot. mat. kino Kosmos)
Mamy dla Was podwójne bilety na seanse z dodatkowymi atrakcjami, które odbędą się w kinie Kosmos w ramach wakacyjnego cyklu dla dzieci.

Wakacje w kinie Kosmos to cykl filmów dla dzieci w różnym wieku. Seanse odbywać się będą w lipcowe wtorki i piątki. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty i dziesiąty mamy podwójną wejściówkę na jeden z poniższych seansów:

11 lipca (wtorek) - „Jak ukraść psa” od lat 7

14 lipca (piątek) - „Houdini” od lat 7

Pytanie: Jaka atrakcja wzbogaci projekcję filmu „Houdini”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem preferowanego seansu) należy przesyłać od wtorku 4 lipca godz. 12 do piątku 7 lipca godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „kino Kosmos".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Pokazy magicznych sztuczek.

Kategoria: Konkursy