Wygraj bilety na „Jezioro Łabędzie”!

piątek 21 lipca 2017
  • Mamy dla Was bilety na "Jezioro Łabędzie" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
    Mamy dla Was bilety na "Jezioro Łabędzie" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
W kolejnym konkursie cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…” możecie wygrać podwójny bilet na „Jezioro Łabędzie” i zobaczyć tę kultową sztukę w mistrzowskim wykonaniu Baletu Bolszoj.

„Jezioro Łabędzie” to baletowy hit. Tytuł ten znają wszyscy, każdy kojarzy białe tiulowe spódniczki baletnic-łabędzi, ale czy widzieliście tę operę? W Multikino Katowice możecie zobaczyć retransmisję przedstawienia zarejestrowanego podczas transmisji LIVE HD. Więcej o seansie przeczytacie na stronie Multikina Katowice.

Podwójny bilety na retransmisję „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu Baletu Bolszoj, która odbędzie się w Multikino Katowice 25 lipca o godz. 18 otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Kto jest autorem muzyki do tego baletu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 10 w piątek 21 lipca do godz. 10 w poniedziałek 24 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Jezioro Łabędzie”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorem muzyki do baletu "Jezioro Łabędzie" jest Piotr Czajkowski.

Kategoria: Konkursy