Wygraj udział w niezwykłych warsztatach kulinarnych!

czwartek 27 lipca 2017
  • Mamy dla Was podwójne zaproszenie na warsztaty w Studiu Kulinarnym Przystanek 11 (fot. mat. Przystanek 11)
    Mamy dla Was podwójne zaproszenie na warsztaty w Studiu Kulinarnym Przystanek 11 (fot. mat. Przystanek 11)
W kolejnej odsłonie cyklu konkursów dla rodziców mamy dla Was propozycję kulinarną. Zabierzcie drugą połowę lub najlepszego przyjaciela na apetyczne i zaskakujące warsztaty w Studiu Kulinarnym Przystanek 11.

Studio kulinarne Przystanek 11 to miejsce idealne dla entuzjastów zdrowego żywienia. Oprócz warsztatów kulinarnych, podczas których uczestnicy poznają pyszne potrawy z całego świata, odbywają się tu także konsultacje z dietetykami, spotkania z szefami kuchni i blogerami kulinarnymi.

Więcej o studiu przeczytacie tutaj: http://przystanek11.pl/.

Znajdziecie ich także na Facebooku: https://www.facebook.com/przystanek11/.

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na warsztaty kulinarne prowadzone przez Gosię i Bogdana z Wegeraju, którzy są rolnikami, zielarzami, weganami i pokażą Wam czym jest naturalna kuchnia i ile mamy w Polsce super żywności! 
Szczegółowy program warsztatów przeczytacie tutaj.  

Podwójne zaproszenie (o wartości 170 zł) na warsztaty „Polska superżywność w twojej kuchni”, które odbędą się 9 sierpnia o godz. 17 w Studiu Kulinarnym Przystanek 11, otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Jakie dania przygotują uczestnicy warsztatów „Polska super żywność w twojej kuchni?”

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 28 lipca do godz. 12 w czwartek 3 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Przystanek 11”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Uczestniczy warsztatów "Polska superżywność w twojej kuchni" przygotują: kolorową sałatę, roślinną pastę na kanapki, dziką ucztę prosto z pola, rajski deser owocowy i leśny napar.

Kategoria: Konkursy