Wygraj bilety na Festiwal Księżniczek!

wtorek 1 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na "Meridę Waleczną" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
    Mamy dla Was podwójne bilety na "Meridę Waleczną" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
Mamy dla Was podwójne bilety na „Festiwal Księżniczek”, czyli najlepsze animacje o księżniczkach w kinach Multikino. W ten weekend zobaczycie "Meridę Waleczną".

W sierpniowe weekendy w Multikinie będziecie mieli okazję przypomnieć sobie (lub po raz pierwszy pokazać nowemu pokoleniu) jedne z najlepszych animacji Disneya i Pixara. Więcej o „Festiwalu Księżniczek” przeczytacie tutaj.

Podwójne bilety na film „Merida Waleczna”, który będziecie mogli zobaczyć 5-6 sierpnia w kinie Multikino Katowice (godz. 10 i 12) otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: Jak mają na imię rodzice Meridy?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od środy 2 sierpnia godz. 12 do piątku 4 sierpnia godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Merida".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Fergus i Elinor.

Kategoria: Konkursy