Wygraj bilety na "Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy"!

niedziela 6 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was podwójny bilet na spektakl w Teatrze Żelaznym (fot. mat. Teatr Żelazny)
    Mamy dla Was podwójny bilet na spektakl w Teatrze Żelaznym (fot. mat. Teatr Żelazny)
Drodzy rodzice, mamy dla Was kolejną propozycję teatralną. W tym konkursie możecie zdobyć podwójne zaproszenie na spektakl „Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy”.

Marka Koterskiego rekomendować nie trzeba. Znakomity reżyser, Gombrowicz polskiej kinematografii, bezlitośnie obnaża w swych obrazach narodowe przywary, błyskotliwie punktuje słabości odmalowując portrety rodaków z okresu głębokiego PRL-u, wczesnego kapitalizmu czy współczesne. To jego teksty, zabawne i okrutne, śpiewać będzie para 30-latków. Będą poświęcone miłości, samotności, rozczarowaniu, konsumpcjonizmowi i zagadnieniu jednostki wobec narodu. "Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy" to obowiązkowa pozycja dla fanów „Dnia Świra”. Więcej o spektaklu przeczytacie na stronie Teatru Żelaznego.

Podwójny bilet na spektakl „Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy”, który odbędzie się 17 sierpnia o godz. 19 w Teatrze Żelaznym w Katowicach otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Kto występuje w spektaklu „Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 7 sierpnia do godz. 12 w poniedziałek 14 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Teatr Żelazny”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Marta Marzęcka - Wiśniewska i Piotr Wiśniewski. 

Kategoria: Konkursy