Wygraj bilety na wystawę na ekranie!

niedziela 13 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was podwójny bilet na film "Leonardo da Vinci. Geniusz w Mediolanie" (fot. mat. Multikino)
    Mamy dla Was podwójny bilet na film "Leonardo da Vinci. Geniusz w Mediolanie" (fot. mat. Multikino)
Zapraszamy na kolejny konkurs z cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…”. Mamy dla Was podwójny bilet na niezwykły film „Leonardo da Vinci. Geniusz w Mediolanie.”

Wiosną podczas Expo 2015 Mediolan złożył hołd Leonardo da Vinci organizując wielką wystawę w Palazzo Reale. Podczas niej powstał film, który wykorzystując kombinację wywiadów dokumentalnych i scen fabularnych stara się opowiedzieć historię o świecie Leonarda i skarbów, które nam zostawił, nie ograniczając się tylko do rysunków i obrazów. Dzięki Multikino Katowice możecie wygrać bilety na pokaz filmu „Leonardo da Vinci. Geniusz w Mediolanie”.

Podwójny bilet na seans, który odbędzie się 21 sierpnia o godz. 18 w Multikino Katowice otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Na czyim dworze Leonardo da Vinci przebywał w Mediolanie?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 14 sierpnia do godz. 12 w czwartek 17 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Leonardo”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Leonardo przebywał w Mediolanie na dworze Ludovica Sforzy.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Większość rodziców ma jedynie dwutygodniowy urlop i zagospodarowanie wakacyjnego wypoczynku dzieciom stanowi nie lada wyzwanie. Na szczęście, w okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Niektóre nie wymagają posiadania biletu wstępu, na inne bilety wygracie w naszym konkursieOto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy