Wygraj bilety na „Salome” z National Theatre w Londynie

poniedziałek 21 sierpnia 2017
  • Spektakl "Salome" będzie można obejrzeć 29 sierpnia w Multikinie Katowice (fot. mat. organizatora)
    Spektakl "Salome" będzie można obejrzeć 29 sierpnia w Multikinie Katowice (fot. mat. organizatora)
Tym razem, w ramach akcji „Gdy nie ma dzieci w domu…”, mamy dla Was podwójne zaproszenie na retransmisję kultowego spektaklu „Salome” z National Theatre w Londynie.

Ta inscenizacja oparta jest nie tylko na znanej sztuce skandalisty Oscara Wilde’a, ale także na innych źródłach, m.in. dawnych tekstach arabskich i hebrajskich. Salome to krwawa i okrutna historia miłosnej obsesji, ale także studium wpływu kobiet na historię poprzez władzę nad pożądaniem i ciałem, nad mężczyznami, władcami i przywódcami politycznymi i religijnymi.

Podwójne zaproszenie na retransmisję spektaklu „Salome”, która będzie miała miejsce we wtorek, 29 sierpnia, o godz. 19 w Multikinie Katowice, trafi do  osoby, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty. 

Pytanie: Jak nazywa się reżyser spektaklu „Salome” z National Theatre w Londynie?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 10 w piątek 25 sierpnia do godz. 10 w poniedziałek 28 sierpnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Salome".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserem, a w zasadzie reżyserką spektaklu „Salome” z National Theatre w Londynie jest Yaël Farber.

Kategoria: Konkursy