Wygraj memo z serii „Świat wokół nas”!

niedziela 27 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was dwa egzemplarze gry "Ptaki. Świat wokół nas" od wydawnictwa Jacobsony (fot. Ewelina Zielińska)
    Mamy dla Was dwa egzemplarze gry "Ptaki. Świat wokół nas" od wydawnictwa Jacobsony (fot. Ewelina Zielińska)
„Ptaki. Świat wokół nas” to edukacyjna gra memory od wydawnictwa Jacobsony. Dzięki niej poznacie gatunki ptaków pojawiające się na waszym podwórku i w okolicznych lasach.

Seria „Świat wokół nas” to edukacyjne gry memory, które pozwalają na poznanie otaczającej nas przyrody. O albumie przyrodniczym uzupełniajacym serię pisaliśmy tutaj, a w naszym konkursie możecie wygrać dwa egzemplarze memory „Ptaki”.

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty mamy egzemplarz memory „Ptaki. Świat wokół nas”.

Pytanie: Wymień przynajmniej dwa tytuły memo, poza „Ptakami”, które ukazały się dzięki wydawnictwu Jacobsony.

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wysyłki) należy przesyłać od poniedziałku 28 sierpnia godz. 12 do poniedziałku 4 września na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ptaki".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: "Grzyby", "Ssaki", "Kwiaty polne", "Tworzę" i inne.

 
Kategoria: Konkursy