Wygraj bilety na Podwieczorek Teatralny!

poniedziałek 25 września 2017
  • Zwierzęta z Dobrego Lasu przeżyją wiele przygód nim wrócą do domu (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Zwierzęta z Dobrego Lasu przeżyją wiele przygód nim wrócą do domu (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Podwieczorki Teatralne w Teatrze Gry i Ludzie to niedzielne spektakle dla dzieci. Nowy sezon otworzy "Dobry las", na który mamy dla Was podwójną wejściówkę.

Dla osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, jest zapisana do naszego newslettera, a jej mail trafi do naszej skrzynki jako piąty mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Bilety do wykorzystania w niedzielę 1 października o 16 na spektaklu "Dobry las” w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach.

Pytanie: Jakim zwierzęciem jest Grzegorz, jeden z bohaterów spektaklu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od wtorku 26 września godz. 12 do piątku 29 września godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Dobry las".

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grzegorz jest łosiem.

Tagi: konkurs
Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu