Wygraj przewodnik dla dzieci!

środa 11 października 2017
  • Mamy dla Was pięć egzemplarzy przewodników dla dzieci po Muzeum w Będzinie (fot. mat. prasowe)
    Mamy dla Was pięć egzemplarzy przewodników dla dzieci po Muzeum w Będzinie (fot. mat. prasowe)
W ramach akcji "Muzealne Eksponaty - nie tylko dla Mamy i Taty” w kilku miastach Polski pojawiły się przewodniki dla dzieci, które mają przybliżyć dzieciom muzealne eksponaty. Mamy dla Was pięć przewodników po Muzeum Zagłębia w Będzinie.

O przewodniku po Muzeum Zagłębia w Będzinie i akcji "Muzealne Eksponaty - nie tylko dla Mamy i Taty” pisaliśmy dla Was tutaj.

Dla pięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, są zapisane do naszego newslettera, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako 1., 5., 10., 15., 20. mamy egzemplarz przewodnika dla dzieci po Muzeum Zagłębia. 

Pytanie: W ilu miastach pojawiły się przewodniki dla dzieci "Muzealne Eksponaty - nie tylko dla Mamy i Taty”?

Odpowiedzi szukajcie na stronach silesiadzieci.pl i trasadlabobasa.pl.

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem wysyłki) należy przesyłać od środy 11 października godz. 12 do poniedziałku 16 października godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "przewodnik". Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie, by zaglądać na nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich naszych konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Przewodniki dla dzieci "Muzealne Eksponaty - nie tylko dla Mamy i Taty” pojawiły się do tej pory w 8 miastach.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]