Wygraj bilety na Klocki Teatralne!

czwartek 12 października 2017
  • Mamy dla Was bilety na spektakle, które odbędą się w ramach imprezy "Klocki Teatralne" (fot. mat. organizatora)
    Mamy dla Was bilety na spektakle, które odbędą się w ramach imprezy "Klocki Teatralne" (fot. mat. organizatora)
„Klocki Teatralne” to dni teatru dla najmłodszych widzów. Jako patroni medialni tego wydarzenia, nie tylko zapraszamy Was do udziału w „Klockach”, ale mamy też konkurs z biletami na spektakle.

Dla trzech osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, są zapisane do naszego newslettera, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako 1., 10., i 20. mamy podwójny bilet na jeden ze spektakli w ramach „Klocków teatralnych”. Więcej o wydarzeniu piszemy tutaj.

Pytanie: „Klocki Teatralne” to nie tylko spektakle. Jakie wydarzenia zaplanowano jeszcze w ramach dni teatru w Beceku?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od piątku 13 do środy 18 października godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Klocki teatralne”. W treści możecie podać tytuł preferowanego spektaklu.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie, by zaglądać na nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich naszych konkursach. Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Poza spektaklami odbędą się warsztaty dla dzieci.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu