Wygraj książkę z serii „Polscy Superbohaterowie”!

czwartek 2 listopada 2017
  • W naszym konkursie możecie wygrać biografię Józefa Piłsudskiego (fot. mat. Silesia Dzieci)
    W naszym konkursie możecie wygrać biografię Józefa Piłsudskiego (fot. mat. Silesia Dzieci)
W tym konkursie mamy dla Was najnowszą część książkowej serii dla dzieci „Polscy Superbohaterowie”, którą objęliśmy naszym patronatem. Jej bohaterem jest Marszałek Józef Piłsudski.

Serię „Polscy Superbohaterowie” wydaje wydawnictwo RM. To proste powieści dla dzieci, w której współcześni bohaterowie poznają biografie ważnych Polaków. Celem autorów jest przybliżenie dzieciom „Polskich superbohaterów” i podkreślenie, że historia Polski potrafi być ciekawa i pasjonująca. Do tej pory w serii ukazały się „Rotmistrz Witold Pilecki” oraz „Maria Skłodowska - Curie”.

Mamy dla Was 3 egzemplarze najnowszej odsłony serii „Marszałek Józef Piłsudski”. Egzemplarz książki trafi do trzech osób, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Gdzie urodził się Józef Piłsudski?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem do wysyłki) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 3 listopada do godz. 12 w piątek 10 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Polscy Superbohaterowie”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.  

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Józef Piłsudski urodził się we wsi Zułowo na Litwie.

Kategoria: Konkursy