Wygraj bilety na film i spotkanie z Mikołajem

piątek 8 grudnia 2017
W naszym konkursie możecie wygrać bilety na najbliższą, mikołajkową "Rodzinę w kinie". Przewidziano zabawy, filmy animowane, a dla starszych - film fabularny o Mikołaju. Będzie też wizyta Świętego, który rozda dzieciom upominki.

Katowickie kino Kosmos organizuje w niedzielę 10 grudnia specjalne mikołajkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem w ramach cykllu "Rodzina w kinie". O godz. 14.30 w Galerii przed Seansem odbędą się zabawy mikołajkowe, o 15.30 młodsze dzieci będę mogły wybrać się na zestaw krótkich bajeczek o Świętym Mikołaju, na starsze o godz. 16 czekać będzie film pt. "Mikołaj w każdym z nas”. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w tekście "Mikołajkowa Rodzina w kinie". Przed każdym z seansów czekać będzie niespodzianka, czyli wizyta specjalnego gościa - Mikołaja z małymi upominkami dla każdego widza.

Podwójna wejściówka na dowolny seans (o godz. 15.30 lub 16) trafi do osoby, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy.

Pytanie: Kto jest reżyserem filmu pt. "Mikołaj w każdym z nas"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i godziną wybranego seansu) należy przesyłać od godz. 10 do godz. 15 w piątek 8 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mikołaj w Kosmosie”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Reżyserem filmu pt. "Mikołaj w każdym z nas" jest  Terje Rangnes.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę