Wygraj rodzinną wejściówkę na baśń braci Grimm

czwartek 11 stycznia 2018
  • Spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta" zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego 14 stycznia (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta" zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego 14 stycznia (fot. mat. organizatora)
Baśnie braci Grimm to już klasyka. Jedną z nich pt. "Wilk, koza i koźlęta" będzie można obejrzeć w Teatrze Żelaznym w niedzielę 14 stycznia. Mamy dla Was rodzinną wejściówkę na to przedstawienie.

Wilk jest starym bluesmanem, który cierpi na chroniczny katar. Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy, a co za tym idzie - jest bardzo  głodny. Na szczęście dla niego, zupełnie przypadkiem trafia na zagrodę pełną ślicznych kózek. Czy to będzie koniec ich żywota? A może przechytrzą głównego bohatera? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu "Wilk, koza i koźlęta".

Dla osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, jest zapisana do naszego newslettera, a jej mail trafi do naszej skrzynki jako piąty, mamy rodzinną wejściówkę (4 os.) na spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta", który zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach-Piotrowicach (budynek dawnego dworca PKP) w niedzielę 14 stycznia o godz. 12 lub 16.

Pytanie: Jakie imiona nosili słynni bracia Grimm?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 9 do godz. 14 w piątek 12 stycznia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Wilk".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila).

Odpowiedź: Bracia Grimm to Wilhelm Karl i Jacob Ludwig Karl.

Kategoria: Konkursy