Wygraj francuskie zestawy kreatywne

środa 24 stycznia 2018
  • Układanka magnetyczna francuskiej marki IOTOBO przeznaczona jest dla dzieci od 4. roku życia (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Układanka magnetyczna francuskiej marki IOTOBO przeznaczona jest dla dzieci od 4. roku życia (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
  • Zestaw Aquarellum francuskiej marki SentoSphere przeznaczony jest dla dzieci od 5. roku życia (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Zestaw Aquarellum francuskiej marki SentoSphere przeznaczony jest dla dzieci od 5. roku życia (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
O układankach magnetycznych IOTOBO i obrazach do malowania Aquarellum firmy SentoSphere pisaliśmy niedawno. Teraz chcemy Was obdarować takimi zestawami kreatywnymi. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Zarówno układanki magnetyczne, jak i zestawy do malowania znaleźliśmy w sklepie Plac Francuski. Układanki są innowacyjne, bo po ich ułożeniu nie trzeba się martwić, że się przypadkowo rozsypią - dzięki magnesowi, znajdującemu się na spodzie każdej części, można je układać na metalowym pudełku, które jest jednocześnie opakowaniem, lub na sprzętach domowego użytku np. na lodówce. Zestawy Aquarellum są idealne dla małych artystów. Nie muszą oni mieć jednak wprawnej ręki - na załączonych do każdego zestawu arkuszach  wytłoczone są poszczególne elementy obrazków – lekko wypukłe kontury pozwalają dziecku prowadzić pędzel z farbą pewną ręką, nie wychodząc za obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Na stronie sklepu znajdziecie więcej takich kreatywnych zabawek.

 

Zestaw do malowania Aquarellum mini marki SentoSphere (dla dzieci od lat 5) oraz układanka magnetyczna firmy IOTOBO (dla dzieci od lat 4) trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedziedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki, jako: dziesiąty (układanka magnetyczna) i trzydziesty (zestaw do malowania). 

 

Pytanie: Co jest elementem łączącym wszystkie oferowane przez sklep.PlacFrancuski.pl towary?

 

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 10 w środę 24 stycznia do godz. 12 w poniedziałek 5 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Plac Francuski”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wszystkie oferowane produkty w księgarni Plac Francuskim łączy język francuski oraz kraje francuskojęzyczne.

Kategoria: Konkursy