Wygraj zaproszenia na koncert Sorry Boys

czwartek 8 lutego 2018
  • Zespół Sorry Boys zagra w Pałacu Kultury Zagłębia 14 lutego (fot. mat. organizatora)
    Zespół Sorry Boys zagra w Pałacu Kultury Zagłębia 14 lutego (fot. mat. organizatora)
Nie macie pomysłu, jak spędzić walentynki? Proponujemy wybrać się na koncert zespołu Sorry Boys do Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. W ramach cyklu "Gdy nie ma dzieci w domu..." mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

O zespole Sorry Boys było głośno poza granicami Polski jeszcze przed ich oficjalnym debiutem, czego dowodem była nagroda Największa Nadzieja przyznawana przez PAM London w 2009 r. Polską publiczność rozkochali w sobie utworem „Wracam”. Ich ostatnia płyta charakteryzuje się bogactwem muzycznych światów i kontekstów, dlatego zakochani podczas koncertu usłyszą inspiracje tradycją Gospel, śpiewem kurpiowskim, a nawet twórczością Fryderyka Chopina i Ewy Demarczyk, wszystko to w alternatywnej, współczesnej odsłonie.

Podwójną wejściówkę na koncert zespołu Sorry Boys, który odbędzie się 14 lutego o godz. 19 w Sali Teatralnej PKZ w Dąbrowie Górniczej, zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jaki tytuł nosi ostatnia płyta zespołu Sorry Boys?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w czwartek 8 lutego do godz. 13 w poniedziałek 12 lutego na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sorry”.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujmy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Ostatnia płyta zespołu Sorry Boys nosi tytuł ROMA.

Kategoria: Konkursy