Wygraj wejściówkę na spektakl Lem-Cyberbajarz

wtorek 20 marca 2018
  • Spektakl porusza coraz bardziej aktualny temat wpływu techniki na naszą codzienność (fot. Teatr Gry i Ludzie)
    Spektakl porusza coraz bardziej aktualny temat wpływu techniki na naszą codzienność (fot. Teatr Gry i Ludzie)
Dwóch konstruktorów i Niezwykła Maszyna - to początek historii, która musi zakończyć się w niezwykły sposób. O tym, jak potoczą się losy głównych bohaterów spektaklu w Teatrze Gry i Ludzie, przekonają się widzowie niedzielnego spektaklu. Wygraj wejściówkę i bądź wśród nich.

Dwaj wielcy konstruktorzy – Trurl i Klapaucjusz testują Maszynę Która Potrafi Wszystko na Literę N. Błahostką dla niej jest NEUTRON, NASTURCJA czy nawet NARRACJA opowieści o starej maszynie cyfrowej co ze smokiem walczyła. Czy jednak konstruktorzy zrozumieją morał płynący z tej baśni? Czy doskonała maszyna może być niebezpieczna? Czy ocaleje świat? Czy Maszyna Która Potrafi Wszystko na Literę N będzie umiała stworzyć... Naprawdę Niezwykły Nastrój? Sprawdźcie odwiedzając Teatr Gry i Ludzie już w najbliższą niedzielę, 25 marca o godz. 16.

Mamy dla Was podówjną wejściówkę na ten spektakl. Szansę na jej wygranie ma osoba, która:

- jest zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Na podstawie jakich opowiadań Stanisława Lema został oparty scenariusz spektaklu Lem-Cyberbajarz?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 14 we wtorek 20 marca do godz. 14 w czwartek 22 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Lem". 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie. 

Odpowiedź: Spektakl powstał na podstawie opowiadań "Jak ocalał świat" i "Bajka o starej maszynie cyfrowej co ze smokiem walczyła".

Kategoria: Konkursy