Wygraj książkę „Metoda Montessori na cztery pory roku”

środa 21 marca 2018
  • 70 zabaw edukacyjnych pozwoli zająć każdego malucha (fot. wyd. RM)
    70 zabaw edukacyjnych pozwoli zająć każdego malucha (fot. wyd. RM)
Świetna wiadomość dla miłośników metody Marii Montessori - w sklepach pojawiła się właśnie nowa książka oparta o jej pedagogiczne zasady. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z 3 egzemplarzy nowego wydawnictwa.

„Metoda Montessori na cztery pory roku” to kolejna propozycja wydawnictwa RM oparta na metodie Marii Montessori (recenzje poprzdnich znajdziecie tutaj i tutaj). Tym razem znajdziemy w niej zabawy nie tylko domowe, ale także takie do zorganizowania na świeżym powietrzu. Całość podzielona została zgodnie z kalendarzem i porami roku, ale nie ogranicza się do tradycyjnych form zabawy - oprócz rysowania czy wyklejania znajdziemy w niej również przepisy kulinarne czy zajęcia z jogi.

Dla trzech osób, które:  

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty,

mamy po egzemplarzu książki „Metoda Montessori na cztery pory roku”.

Pytanie: Jakie tytuły mają poprzednie książki dotyczące Metody Montessori opisywane na naszym portalu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 14 w środę 21 marca do godz. 14 w poniedziałek 26 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Rok z Montessori”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.
 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Poprzednie książki dotyczące Metody Montessori opisywane na naszym portalu noszą tytuły „Metoda Montessori w domu”, „Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie”. 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Nie wiesz w co się bawić z dzieckiem? Zobacz nasze propozycje (fot. pixabay)

Choroba zatrzymała Was w domu? A może spędzacie ferie we własnym towarzystwie? Podpowiadamy w co się bawić z dzieckiem, by wspólny czas upłynął wesoło i kreatywnie. Zobaczcie nasze propozycje.

W co się bawić - pomysły na wolny czas z dzieckiem