Wygraj bony podarunkowe do BioBazaru

czwartek 29 marca 2018
  • BioBazar do idealne miejsce na zakupy dla wszystkich świadomych ekologicznie rodziców (fot. BioBazar)
    BioBazar do idealne miejsce na zakupy dla wszystkich świadomych ekologicznie rodziców (fot. BioBazar)
O tym, że zakupy na BioBazarze to zdrowa przyjemność - przekonywać nie trzeba. Niebawem katowicki targ obchodzi swoje urodziny, a my mamy dla Was bony urodzinowe o łącznej wartości 350 zł na zakupy w tym niesamowicie ekologicznym miejscu.

Katowicki BioBazar to miejsce wyjątkowe – można na nim znaleźć ekologiczne produkty spożywcze i naturalne kosmetyki. Z okazji urodzin tego miejsca mamy dla Was 2 bony podarunkowe o wartości 100 zł, które można wykorzystać w każdą sobotę i środę kwietnia (w dniu urodzin można liczyć na dodatkowe atrakcje) oraz 3 bony o wartości 50 zł, które obowiązują w każdą środę kwietnia.

BioBazar znajduje się w Katowicach (ul. Bracka 20 – budynek dawnej Huty Baildon). Więcej o targu przeczytacie w naszym artykule.

Bony trafią do trzech osób, które:
- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy (bon o wartości 100 zł), dziesiąty (bon o wartości 100 zł), dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty (bony o wartości 50 zł).

Pytanie:  Kiedy dokładnie przypadają 4. urodziny BioBazaru? (Podpowiedzi możecie szukać na fanpage'u BioBazaru na Fb)

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w czwartek 29 marca do godz. 13 w środę 4 kwietnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „BioBazar2".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie. 

Odpowiedź: 4. urodziny BioBazaru przypadają 14 kwietnia.

Kategoria: Konkursy