Wygraj wejściówki na SILESIA BAZAAR Kids

piątek 6 kwietnia 2018
 • SILESIA BAZAAR to idealne miejsce dla świadomych rodzin (fot. SILESIA BAZAAR)
  SILESIA BAZAAR to idealne miejsce dla świadomych rodzin (fot. SILESIA BAZAAR)
 • SILESIA BAZAAR Kids to ponad 100 stoisk niebanalnych polskich marek dziecięcych (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
  SILESIA BAZAAR Kids to ponad 100 stoisk niebanalnych polskich marek dziecięcych (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
 • SILESIA BAZAAR Kids to również warsztaty dla dzieci i prelekcje dla rodziców (fot. mat. organizatora)
  SILESIA BAZAAR Kids to również warsztaty dla dzieci i prelekcje dla rodziców (fot. mat. organizatora)
 • SILESIA BAZAAR Kids to ponad 100 stoisk niebanalnych polskich marek dziecięcych (fot. mat. organizatora)
  SILESIA BAZAAR Kids to ponad 100 stoisk niebanalnych polskich marek dziecięcych (fot. mat. organizatora)
Niebanalne ubranka, dizajnerskie gadżety, warsztaty, pokazy i prelekcje - żaden świadomy rodzic nie powinien przegapić SILESIA BAZAAR Kids vol.6. Dzięki udziałowi w naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na te niezwykłe targi.

15 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach stanie ponad 100 stoisk nietuzinkowych polskich marek oferujących ubranka, zabawki, gadżety i wiele innych unikatowych produktów. Program wydarzenia będzie obfitował w liczne działania skierowane do przyszłych, jak i obecnych rodziców, a także ich pociech - szczegóły i atrakcje sprawdzić możecie w naszym artykule

A jeśli chcecie być na SILESIA BAZAAR Kids vol.6 razem z nami, zachęcamy do udziałuw konkursie.

Zaproszenia rodzinne (rodzice lub opiekunowie + dzieci) zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako 1., 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80. i 90.

Pytanie: SILESIA BAZAAR Kids to nie jedyne wydarzenie organizowane przez Fundacja Colors of Silesia. Jakie są inne wydarzenia?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 14.30 w piątek 6 kwietnia do godz. 14.30 w środę 11 kwietnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Bazaar”.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Fundacja Colors of Silesia organizuje także cyklicznie targi mody i dizajnu niezależnego Silesia Bazaar, targi Silesia Bazaar Dizajn. Organizowała też Festiwal Świadomych Rodziców oraz Akademię Mody i Dizajnu.

Kategoria: Konkursy