Wygraj wejściówkę na film „Twarz‟

czwartek 12 kwietnia 2018
  • „Twarz‟ to kolejny film Małgorzaty Szumowskiej doceniony przez krytyków i środowisko filmowe na całym świecie (fot. Mutlikino)
    „Twarz‟ to kolejny film Małgorzaty Szumowskiej doceniony przez krytyków i środowisko filmowe na całym świecie (fot. Mutlikino)
Małgorzata Szumowska znów rozpieszcza swoich fanów kolejnym świetnie wyreżyserowanym filmem. Jak zwykle są trudne tematy, doprecyzowany scenariusz i historia, którą od początku do końca śledzi się z zainteresowaniem. Teraz i Wy możecie sprawdzić czy zachwyty krytyków są słuszne - w naszym konkursie do wygrania podwójna wejściówka na „Twarz‟.
„Twarz” Małgorzaty Szumowskiej to współczesna baśń o Jacku - człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości. Mieszkańcy zupełnie nie wiedzą, jak traktować cudownie ocalonego. Powoli Jacek staje się im coraz bardziej obcy – mimo że przed wypadkiem był jednym z nich. Jak potoczą się jego losy i czy mieszkańcy zaakceptują Jacka dowiedzą się widzowie, którzy wybiorą się na seans. Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę do katowickiego Multikina.
 
Podwójną wejściówkę ma szansę wygrać osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jaką nagrodę otrzymał film „Twarz‟ na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 20 we wtorek 12 kwietnia do godz. 14 we wtorek 17 kwietnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Twarz”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 
 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękuejmy za udział w konkursie. 

Odpowiedź: Na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie film „Twarz‟ otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia.

Kategoria: Konkursy